הרעיון

בדרך כלל, פונים אלינו לקוחות המבקשים לבצע מדידת פנים של הנכס לפני שיפוץ או עיצוב פנים מחדש.
 לעיתים , הלקוחות פונים אילנו עוד בטרם בחרו או התחברו למעצב או מעצבת.

לקוחות אילו מבקשים מאיתנו
המלצות על מעצבי פנים מהאזור שלהם.

בבדיחות הדעת, אנו אומרים “שתמיד מזמינים אותנו לפני…אף פעם לא אחרי” (-: .
אנחנו ממשיכים ואומרים ברצינות ,שלא נוכל להמליץ על איש מקצוע מתחום העיצוב כי, לכל מעצב או מעצבת יש את קו והסגנון העיצובי המיוחד להם.
בנוסף, אנו מאמינים שהלקוחות והמעצבים חייבים להתחבר, אחרת, זה לא יעבוד.

באתר Design-Finder הלקוחות יוכלו ללמוד ולהבין את סגנון העיצוב שהם אוהבים ולמצוא דרך התמונות את המעצבים הקרובים לסגנון העיצוב שבחרו.

איך זה עובד?

הרעיון של האתר הוא לכוון את הלקוחות שמבקשים לשפץ ולעצב את הנכס למעצבים בסגנון שהם אהבו . 

הלקוחות, לומדים דרך המדריכים, הכתבות ובעיקר התמונות על סגנון העיצוב שהם אהבו.  באתר ניתן למצוא את המעצבים על פי אזור העבודה שלהם וגם במיוחד על פי סגנון העיצוב .

לכל המעצבים יש דף אישי עם פרטים נוספים, תמונות של עבודות עיצוב פנים שלהם וכמובן כל צורות ההתקשרות עימם.

מי אנחנו - פלאנס מדידות פנים

חברת פלאנס – מדידות פנים מתמחה במדידות מצב קיים. הפקת תכניות מדויקות עבור אדריכלים ומעצבים המבקשים לתכנן ו/או לעצב נכסים פרטיים או מסחריים באופן מדויק על פי המצב הקיים בשטח בפועל. מדידה אדריכלית טובה, נותנת לאנשי המקצוע תמונה טובה על המצב הקיים בנכס ללא תקלות ואיבוד זמן תכנון יקר.

החברה הוקמה על ידי שרון כהן, הנדסאי בנין רשום, בעל וותק של כ- 25 שנה בתחום המדידות. כשכיר, עבד בתפקידי ראש קבוצת מודדים ובדיקת מבנים לפני מסירה.

שרון זיהה את הצורך בשוק לתכניות מצב קיים מדויקות ואיכותיות ובשנת 2010 הקים את פלנאס – חברה למדידות פנים. החברה נותנת שרות בכל רחבי הארץ.

בפלאנס צוות השטח מקצועי, אדיב ומיומן, מומחים למקרים בהם יש צורך לבצע מדידה בנכס עוד לפני שהמזמין מקבל את המפתחות והמדידה מתבצעת עוד לפני שהנכס עבר לבעלות המזמין.

ציוד המדידה הוא מחזית הטכנולוגיה בתחום מדידות הפנים.

צוות המשרד ישמח לענות על כל שאלה טכנית או מקצועית לכלל הלקוחות.